doplnky

Bazény, zastřešení, jímky, nádrže, čistírny odpadních vod


Zabýváme se výrobou, montáží a servisem bazénů včetně prodeje a montáže bazénového příslušenství. Součástí této činnosti je také výroba a montáž bazénového zastřešení. Dále vyrábíme jímky, septiky, domovní čistírny odpadních vod, nádrže na dešťovou vodu, vodoměrné šachty, kanalizační šachty, přečerpávací šachty, šachty na vrtané studny, víka na studny a další plastové výrobky na zakázku. Naše působnost je regionální, zejména v okolí Plzně.

Aktuality

Obdélník a další bazénové trendy

Přemýšlíte, jaký zvolit zahradní bazén? Seznamte se s aktuálními trendy, které v této oblasti jsou. Nemusíte se jimi samozřejmě řídit, možná vás ale některý z nich inspiruje.

Publikováno: 8. 9. 2016

Plastový vs. fóliový bazén: v čem se liší?

Pořizujete bazén a pečlivě studujete, z čeho by mohl být? Připravili jsme pro vás srovnání plastu a fólie, tedy dvou materiálů, mezi kterými se lidé často rozhodují. V čem jsou rozdílné?

Publikováno: 28. 4. 2016

Bazén ve svahu? Žádný problém

Máte zahradu ve svažitém terénu a myšlenky na vlastní bazén jste předem vzdali? Máme pro vás elegantní řešení.

Publikováno: 31. 3. 2016

Přelivový bazén: proč se hodí dovnitř, a ne ven?

Chtěli byste mít přelivový bazén, který má po obvodu žlábek a působí díky tomu reprezentativně? Správná volba, ale pouze jestli si ho pořizujete do domu. Vysvětlíme vám proč.

Publikováno: 25. 2. 2016

3 důvody pro plastový bazén

Chcete si pořídit bazén a přemýšlíte, z jakého by měl být materiálu? Vyberte si plast. Tady jsou tři hlavní argumenty, proč rozhodně neprohloupíte.

Publikováno: 16. 2. 2016

Představujeme 4 nejoblíbenější povrchy pro okolí bazénu

Nedílnou estetickou součástí každého bazénu je jeho okolí. Teprve esteticky dokonalé provedení dokreslí celkový pohodový pocit z krásných letních dní strávených u bazénu. Kdo by chtěl trávit letní dny u bazénu v nevzhledném prostředí?

Publikováno: 8. 8. 2014

5 velkých výhod zastřešení bazénů

Máte bazén a přemýšlíte, zdali má smysl k němu pořizovat zastřešení? Nebo řešíte toto dilema již při výstavbě bazénu? Pak přijměte několik našich rad, které vám pomohou se co nejlépe rozhodnout.

Publikováno: 15. 5. 2014

Ohřev vody v bazénu

První volbou, po které v dnešní době majitelé bazénů sahají, jsou bazénová tepelná čerpadla. Ta pracují na principu vzduch–voda a jejich použití doporučujeme při teplotách vzduchu nad 10 °C. To znamená, že teplou vodu si užijete nejen v létě, ale i na jaře a na podzim.

Publikováno: 4. 4. 2014

Jak vybrat bazénovou filtraci?

O tom, že při výběru kvalitního bazénu je nutné vybrat i vhodnou filtraci, není sporu. Špatně zvolená filtrace vám zkazí celý zážitek z příjemného koupání. Kdo by také chtěl neustále řešit problémy s kvalitou vody.

Publikováno: 10. 3. 2014

Jak vybrat ten správný bazén?

Vybíráte nový bazén? Pak se vám budou hodit naše tipy, pomocí kterých vás upozorníme na to nejdůležitější, na co při výběru toho pravého bazénu nesmíte v žádném případě zapomenout.

Publikováno: 24. 2. 2014