doplnky
Drobečková navigace

Úvod > Rady a tipy

Rady a tipy

Vážení zákazníci, rádi bychom vám prostřednictvím této sekce přinesli řadu zajímavých informací, odpovědi na často kladené dotazy a další užitečné informace zejména z oblasti údržby vody v bazénu, zazimování bazénu, jarního zprovoznění bazénu a v neposlední řadě vám přinášíme zajímavý slovník pojmů bazénové terminologie.

zazimování bazénuJak zazimovat bazén?

Zazimování bazénu patří mezi naše nejčastější servisní zásahy u našich zákazníků. Tito lidé dávají přednost kvalitě, odbornosti a správným postupům při zazimování bazénu před leckdy neodborným a špatným zazimováním, které může mít dalekosáhlé následky.  

více...

Jarní zprovoznění bazénuJak na jarní zprovoznění bazénu?

Zima se již pomalu vzdává, dny se prodlužují a příroda se začíná pomalu zelenat. To vše naznačuje, že k nám neomylně opět po roce přichází jaro. Tato doba je současně ideální pro přípravu vašeho bazénu na blížící se koupací sezonu. Jak ale bazén připravit? Na následujícícm odkazu vám dáme k dispozici dvě varianty.

více...

 

Údržba vody v bazénuJak udržet průzračnou vodu v bazénu?

Péče o vodu v bazénu a o bazén samotný není jednoduchou záležitostí. Tato péče je ale nedílnou součástí každé koupací sezony. A aby bylo koupání v bazénu zážitkem, je třeba vše provádět dle odborných postupů. Nejčastěji se k údržbě vody v bazénu používá bazénová chemie

více...

Slovník bazénových pojmů

 Slovník pojmů bazénové terminologie

Připravili jsme pro vás slovníček pojmů z oblasti bazénů. Tento slovník má za úkol nabídnout našim zákazníkům a návštěvníkům přehled o veškerých pojmech, které se používají při stavbě, rekonstrukci, či servisu bazénu. Nevíte co je to skimmer, blower, či snad flokulace? Pak je tento slovník bazénových pojmů určen právě vám.

více...

Patička