doplnky
Drobečková navigace

Úvod > Rady a tipy

Rady a tipy

Vážení zákazníci, rádi bychom vám prostřednictvím této sekce přinesli řadu zajímavých informací, odpovědi na často kladené dotazy a další užitečné informace zejména z oblasti údržby vody v bazénu, zazimování bazénu, jarního zprovoznění bazénu a v neposlední řadě vám přinášíme zajímavý slovník pojmů bazénové terminologie.

zazimování bazénuJak zazimovat bazén?

Zazimování bazénu patří mezi naše nejčastější servisní zásahy u našich zákazníků. Tito lidé dávají přednost kvalitě, odbornosti a správným postupům při zazimování bazénu před leckdy neodborným a špatným zazimováním, které může mít dalekosáhlé následky.  

více...

Jarní zprovoznění bazénuJak na jarní zprovoznění bazénu?

Zima se již pomalu vzdává, dny se prodlužují a příroda se začíná pomalu zelenat. To vše naznačuje, že k nám neomylně opět po roce přichází jaro. Tato doba je současně ideální pro přípravu vašeho bazénu na blížící se koupací sezonu. Jak ale bazén připravit? Na následujícícm odkazu vám dáme k dispozici dvě varianty.

více...

 

Údržba vody v bazénuJak udržet průzračnou vodu v bazénu?

Péče o vodu v bazénu a o bazén samotný není jednoduchou záležitostí. Tato péče je ale nedílnou součástí každé koupací sezony. A aby bylo koupání v bazénu zážitkem, je třeba vše provádět dle odborných postupů. Nejčastěji se k údržbě vody v bazénu používá bazénová chemie

více...

Slovník bazénových pojmů

 Slovník pojmů bazénové terminologie

Připravili jsme pro vás slovníček pojmů z oblasti bazénů. Tento slovník má za úkol nabídnout našim zákazníkům a návštěvníkům přehled o veškerých pojmech, které se používají při stavbě, rekonstrukci, či servisu bazénu. Nevíte co je to skimmer, blower, či snad flokulace? Pak je tento slovník bazénových pojmů určen právě vám.

více...