doplnky
Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Kdy kupovat bazén? Mimo sezonu

Kdy kupovat bazén? Mimo sezonuDatum konání:
16.11.2019

Chtěli byste se příští rok koupat ve vlastním bazénu? Pořiďte si ho už teď. Právě podzim a zima jsou totiž pro nákup bazénu nejlepší. Proč?

1. Bazény jsou se slevou

Ceny bazénů platné pro tento rok jsou o něco nižší, než budou ty, které se objeví v ceníku 2017. Kromě toho, že stihnete letošní ceny, vám řada prodejců dá ještě slevu za to, že nakupujete mimo sezonu. My odečteme těm, kteří objednají bazén do konce roku, 5 až 15 % z celkové částky.

2. Získáte další bonusy

Když si bazén pořizujete na konci kalendářního roku, je velmi pravděpodobné, že kromě slevy získáte i další benefity. Konkrétně naše firma vám nabídne zdarma dopravu do 100 km a ještě tepelnou izolaci. Ta se dává na stěny bazénu a napomáhá k tomu, že voda tak rychle nevystydne.

3. Vyberete si termín instalace

Zakoupený bazén vám můžeme nainstalovat ještě letos a rovnou se postaráme i o jeho zazimování. Anebo k vám přijedeme až v příštím roce, vy si ale už teď zarezervujete termín, který vám vyhovuje. Mimo sezonu totiž máme volnější diář. Více času mají také stavební firmy, takže si snáze domluvíte i termín pro výkopové práce, které musejí instalaci bazénu předcházet.

4. Stihnete začátek sezony

Velkou výhodou je, že si v novém bazénu zaplavete hned, jak to bude možné. Pokud totiž máte zastřešení a ohřev vody, začne koupací sezona u vás na zahradě velmi brzy – hned s prvními teplejšími jarními dny.

5. Získáte vánoční dárek pro děti

Jestliže se rozhodnete pro montáž bazénu v příštím roce, neříkejte zatím o svých plánech dětem, byla by to škoda. Vystavíme vám hezký dárkový certifikát a o bazénu se mohou poprvé dozvědět až pod vánočním stromečkem. Pro podrobnosti o certifikátu nás kontaktujte.


Komentáře


 • 24. 5. 2020 20:28
  KamSsa1 .
  Bazén

  To my jsme to bohužel mimo sezonu nestihli, takže jsme si bazén objednali z https://www.albixon.cz/bazeny/ až teď. Naštěstí nám firma ve všem yšla vstříc, takže to vypadá že bazén stihneme postavit dříve než začnou prázdniny, takže super.


 • 28. 8. 2020 16:23
  Jakub
  tip

  Moc děkuji za přínosný článek, tak už to vypadá, že se nejspíš nebudu muset kvůli výběru a nakupování nového bazénu, k nám do rodinného domu na zahradu, vůbec stresovat. Přesto si ale rád večer před spaním dopřeji kvalitní konopný olej od internetového obchodu https://www.cibdol.cz/ , který mě dokáže dokonale uklidnit :-)


 • 15. 9. 2020 15:54
  Mirek
  bazén

  Tak já jsem si bazén na zahradě vysnil už před několika lety, ale až letos se mi podařilo tuto myšlenku zrealizovat :-) Jsem moc rád, že jsem vyslyšel vašich rád a bazén jsem koupil minulý víkend, protože ten cenový rozdíl oproti například červnu byl velice markantní. Ovšem nikdy by se mi nepodařilo tolik peněz našetřit, kdybych nezačal díky funkčním tipům o investicích na webu https://investitura.cz/ skutečně chytře zhodnocovat své peníze.


Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů
Patička